Kompletné riešenie vstupov
Produkty | Ploty

Ploty a oplotenia

Kvalita

Nami dodávané ploty sú proti nepriaznivým vplyvom počasia vybavené dvojitou ochranou. Železný drôt je obalený ochranným filmom z kompaktného chemicky stáleho zinku. Zinok je zase chránený vrstvou vysokopriľnavého plastu, čím zaniká rozhranie medzi plastom a kovom. A v tom je rozdiel medzi našimi a klasickými pobužírkovanými plotmi. Ochrannú vrstvu nemožno zvliecť, možno ju iba násilne mechanicky poškodiť. Poplastovanie touto metódou zaručuje vysokú životnosť plota. Odoláva mrazu, letným horúčavám, UV žiareniu, oxidom síry a slanej vode, trvale si uchováva farebný odtieň, lesk i pružnosť.

Komfort

Vďaka metóde poplastovania PVC si nevyžadujú žiadnu údržbu. Pletivá boli vyvinuté tak, aby umožnili ľahkú a čo najjednoduchšiu montáž. Komfort v neposlednom rade u nás znamená tiež to, že v prípade požiadavky zákazníka zrealizujeme montáž plota priamo na požadovanom mieste.

Komplexnosť - našich oplotení má viaceré stránky.

Môžete si u nás zakúpiť celé oplotenie - samotný plot, brány a bráničky, stĺpiky a všetky doplnky. Nájdete u nás rôzne druhy plotov podľa ich použitia.

Nami dodávané ploty majú širokú škálu použitia :

  • rodinné domy
  • priemysel
  • poľnohospodárstvo
  • šport, administratíva
Ploty
Ploty
Ploty
Ploty
Ploty
Ploty
Ploty
Ploty
Ploty
Ploty

Ploty

Ploty a oplotenia poskytujú ochrannú funkciu pri stavebných a iných prácach,

presne vymedzujú hranicu voči neželanému vstupu.

NOVINKY

    AKCIE