Kompletné riešenie vstupov
Produkty | Vstupy

Vstupy

Riešenie vstupov môže byť realizované:

 • posuvnými bránami (samonosné alebo pojazdové po koľajnici)
 • krídlovými bránami
 • závorami
 • výsuvnými stĺpmi
 • GSM ovládanie

Posuvné brány

Samonosné posuvné brány majú vedľa otvoru betónový základ so šírkou cca 1/3 celkovej šírky otvoru a v tomto betóne sú uchytené vozíky na ktorých je nasadený profil brány. Tento profil sa posúva po vozíkoch nad zemou. Táto varianta má výhodu v tom, že v otvore na zemi nemusí byť žiadny profil ani koľajnica a bráne neprekáža i vyššia miera snehu.

Posuvné brány majú zakomponované v spodnom profile 2 kolieska, ktoré jazdia po koľajnici na zemi. Koľajnica môže byť priamo zabetónová v zemi – rôzne profily alebo je profil prichytený na hotovú rovnú podlahu. Vďaka tomu, že brána sa musí celá odsunúť do strany je potrebné mať profil na zemi s dĺžkou rovnajúcou sa dvojnásobku šírky otvoru. Posuvné aj samonosné brány majú na vrchu vodítko, ktoré drží bránu voči pádu do strany. Obe pri zatváraní zachádzajú do horného koncového dorazu, ktorý fixuje bránu v zatvorenom stave. Samonosná má aj spodnú dojazdovú kapsu a navádzacie koliesko, ktoré dosadne na dojazdovú kapsu a tým odľahčí vozíky, ktoré držia celú váhu brány.

Krídlové brány

Pre krídlové brány je k dispozícii nie koľko typov pántov a čapov. Uchytenie je možné do stien, betónu alebo dreva.Krídlová brána by mala mať spodný doraz, hlavne ak bude ovládaná motoricky, pretože motor musí silno dotlačiť a vypnúť a tým sú krídla brány pevne dovreté. Niektoré krídlové motory vyžadujú pevné dorazy pre krídla aj pri otvorenom stave.

Závory

V našej ponuke nájdete viacero druhov cestných zábran, ktoré umožňujú usmerňovať a obmedziť prejazd motorových vozidiel do vyhradených zón, priemyselných areálov alebo na parkovacie plochy.

Cestné závory v šírkach 2,5 m - 12 m, uzatvoria ľubovoľný priechod. Pri použití páru závor dokážeme uzatvoriť až 24 m  široký priestor a zabezpečiť priechod a plynulé otáčanie aj kamiónom s nadrozmerným nákladom. Rýchlosť otvárania a zatvárania 2 až 12 sekúnd spĺňa požiadavky parkovísk aj s veľkou frekvenciou a automatickou obsluhou riadenia výpočtovou technikou.

Výsuvné stĺpiky

V súčasnosti sme svedkami stále hustnúcej dopravy v mestách, a rastie potreba efektívne usmerňovať motorové vozidlá, riadiť ich prejazd alebo úplne zamedziť ich vjazd do mestských zón alebo na súkromné pozemky.

Výsuvné stĺpiky su ideálnou voľbou, všade tam, kde potrebujeteriadiť prejazd vozidiel a zároveň nechcete obmedzovať voľný pohyb chodcov alebo cyklistov. Ich veľkou výhodou je odolnosť voči vandalizmu a niekoľko násobne vyššia životnosť ako pri iných zariadeniach.

Ovládanie stĺpikov môže byť automatické, poloautomatické, mechanické alebo môžu byť inštalované odnímateľné a fixné stĺpiky.

GSM ovládanie

GSM KEY je jednoduché zariadenie na ovládanie spotrebičov a ich vzdialenú kontrolu. Vhodné napríklad ako GSM ovládanie brány. Pripája sa paralelne na spínací kontakt elektroniky pohonu. Zopnutie kontaktu prezvonením bez čerpania kreditu. Jednoduchá konfigurácia prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne, autorizácia čísel, použitie SIM karty s nulovým paušálom - minimálny poplatok len za konfiguráciu zariadenia, pamäťna počet telefónych čísel na SIM. 

Na SIM karte musí byť aktivovaná služba CLIP 

D04 je univerzálne GSM ovládanie brány do 100 účastníkov. Poskytuje 2 výstupné výkonové relé a 4 vstupné svorky. Prístroj sa dá pohodlne nastaviť pomocou stránky nastavenia. 

Relé sa spína prezvonením z telefónu. Každému relé možno nastaviť až 50 telefónnych čísel, na ktoré bude reagovať. Prezvonenie kontrole siete GSM je zadarmo (D04 neodpovedá na prichádzajúci hovor len udržuje prehľad kto volá, a ak je to legitímne číslo aktivuje relé pri prvom zazvonení). Je to užitočné napríklad pre otvorenie parkoviska, brány, ...

Na SIM karte  musí byť aktivovaná služba CLIP.

NOVINKA

Bezúdržbový stavebný profil EVERWOOD 

V preklade znamená ´´večné drevo´´ z čoho môžeme usúdiť, že tento materíal môžeme použiť zvlášť tam, kde prírodné drevo trpí zmenami počasia - teda vo vonkajších podmienkach.

Má mnoho pozitívnych vlastností

 • nehnije
 • nie je nasiakvý
 • nekrúti sa
 • nevysichá
 • odoláva nepriazňam počasia a slanej vode, hmyzu a drevukaznám hubám

To znamená, že si NEVYŽADUJE ŽIADNU ÚDRŽBU - nemusí sa teda vôbec natierať !

Z hygienického hľadiska je celkom bezzávadný, a preto ho možno bez obáv použiť aj v interiéroch.

Pracuje sa s ním podobne ako s drevom, nepotrebuje žiadne zvláštne nástroje. To znamená, že ho možno bežne rezať, rezné plochy brúsiť a lešťiť, môžeme do neho vŕtať, pribíjať ho a šroubovať. Taktiež ho môžeme ľahko a pevne lepiť - lepidlami na báze organických rozpúštadiel. 

Profily môžeme zhruba rozdeliť do 4 skupín :

1. obkladové + doplnkové prvky

- na obloženie, zateplenie akéjkoľvek fasády

- na výrobu stánku, záhradného domčeka

- na obloženie garážových dverí, iných dverí, ..

2. profily na výrobu

- lavičiek, záhradného nabýtku, pergoly, plotov, altánkov,

- vonkajších odpadkových košov, ochranných nádob

3. profily pre vnútorné vybavenie bytu

- prahy, parapety, soklové lišty, ...

4. špecíalne profily

Vzorkovník EVERWOOD

Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy
Vstupy

Vstupy

NOVINKY

  AKCIE